کارشناسی سیار خودرو در فرجام| 30 دقیقه ای در محل با قیمت مناسب

کارشناسی سیار خودرو در فرجام| 30 دقیقه ای در محل با قیمت مناسب

در بازار خرید خودرو، خرید و فروش اتومبیل دست دوم به صورت گسترده رواج پیدا کرده است. طبق معاملات خودرویی، حدود 76 درصد از خودرو های دست دوم، دارای ایراد در قسمت فنی و بدنه هستند. مسلما فروشنده، قبل از اقدام برای فروش اتومبیل، وضعیت ظاهری خودرو را طبق دلخواه افراد ترسیم می کند و در صورتی که ما از کارشناس خودرو استفاده نکنیم سبب ضرر و زیان هنگام خرید خودرومی شود . بهضی اوقات افراد کلاه بردار خودروی  چپ شده را با تغییر در ظاهر به عنوان خودروی سالم می فروشند.شناسایی عیب های خودرو توسط یک فرد معمولی امکان پذیر نباشد.ر نتیجه باید از کارشناس خودرو استفاده کرد . کارشناسی خودرو امری تخصصی است که نیاز مند علم و دانش کافی در خصوص ایرادات خودرو است .

کارشناسی خودرو در فرجام تهران

در شرایطی که کارشناسی خودرو توسط یک فرد کار آزموده انجام شود، ارزش واقعی خودروی دست دوم نمایان می شود.

منظور از کارشناسی خودرو بررسی صفر تا صد خودرو است در کارشناسی خودرو رنگ و بدنه خودرو، قطعات تعویضی، وضعیت ترمز و فرمان، چکاپ کامل موتور و گیربکس، تست قطعات کامپیوتری و الکترونیکی، تست رانندگی، میزان کارکرد خودرو و سایر موارد لازم به منظور چک کردن سلامت و تعیین ارزش واقعی خودرو بررسی می شود.

 کارشناسی خودرو درمحل

به دلیل این که وقت و زمان مشتریان بسیار مهم است در نتیجه مجموعه ما  کارشناسی خودرو را به صورت سیارو درمحل ارائه می دهد.به دلیل این که مهم ترین سرمایه ما مشتریان هستند جهت استعلام قیمت  کارشناسی خودرو در محل با مشاوران ما تماس بگیرید.

کارشناسی موتور سیکلت در فرجام

قطعا یکی از مهم ترین دغدغه های شما هنگام خرید موتور این است که از لحاظ فنی و بدنه و… ایرادی نداشته باشد و قطعا برای این که کاملا خیال شما راحت شود باید از متخصص کارشناسی موتور استفاده کنید تا از ضرر و زیان هنگام خرید موتور سیکلت جلوگیری کنید.

جهت استعلام قیمت کارشناسی موتور در فرجام با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه کارشناسی خودرو در فرجام

یکی از مهم ترین فاکتور ها در قیمت دادن به تجربه کارشناس خودرو و دستگاه هایی که با آن کارشناسی خودرو می کند  بستگی دارد  به طور کلی به این موارد در هنگام قیمت دهی خودرو توجه می شود هم چون داخلی و یا خارجی بودن خودرو و هم چنین دستگاه های استفاده شده در هنگام کارشناسی خودرو و هم چنین سیار بودن کارشناسی و یا حضور در مجموعه است. البته در نظر داشته باشید که شما با دادن هزینه کارشناسی خودرو دارید خیال خود را بابت ماشینی که خریده اید راحت می کنید و همچنین از ضرر های احتمالی و هرینه های جانبی خوردرو تان جلوگیری می کنید . برای اطلاع از قیمت کارشناسی خودرو مورد نظر خود  در فرجام با مشاوران ما تماس بگیرید .

مزیت های کارشناسی خودرو :

جلوگیری از ضرر های مالی

دسترسی آسان به کارشناس خودرو

معامله ای مطمئن و به دور از خطا

آگاهی خریدار از قیمت و ارزش واقعی خودرو

آگاهی از میزان و سابقه ی تصادف، تعویض قطعات و رنگ شدگی

درخواست سریع کارشناس