کارشناسی خودرو در محل

ایران تست کار با سالها فعالیت در ضمینه کارشناسی تخصصی خودرو و کارشناسی فنی خودرو با برخورداری از بهترین و با تجربه ترین کارشناسان خودرو سال هاست در ضمینه کارشناسی خودرو به مشتریان وفادار خود خدمت رسانی می‌نماید. یکی از مهترین ویژگی های کارشناس خودرو که کارشناسی فنی و بدنه دقیق خودرو را تضمین می‌کند تجربه فنی و کاری شخص کارشناس خودرو است. به این معنا که کارشناسی خودرو تنها بحث آکادمیک و تئوری نیست و کارشناس خودرو میباست با کارشناسی خودرو در طول فعالیت خود سطح تجربه خود را افزایش دهد.

0
کارشناسی خودرو در محل
0
مشتری ایران تست کار

ویژگی های کارشناسی خودرو ایران تست کار

کارشناسی بدنه خودرو در تهران
کارشناسی فوق تخصصی بدنه خودرو

کارشناسی رنگ خودرو، تشخیص رنگ شدگی و رنگ پریدگی

کارشناسی فوق تخصصی شاسی خودرو
کارشناسی فوق تخصصی شاسی خودرو

کارشناسی شاسی خودرو و اثرات تصادفات احتمالی خودرو و …

تست فوق تخصصی رانندگی خودرو
تست فوق تخصصی رانندگی خودرو

بررسی عملکرد خودرو و سیستم تعلیق و سیتم ترمز و …

کارشناسی فوق تخصصی آپشن خودرو
کارشناسی فوق تخصصی آپشن خودرو

بررسی آپشن های خودرو و تغییرات آپشن ها و …

کارشناسی فوق تخصصی آپشن خودرو
کارشناسی فوق تخصصی فنی خودرو

کارشناسی دقیق موتور و اجزا موتور، سیستم تعلیق و …

کارشناسی فوق تخصصی با دیاگ
کارشناسی فوق تخصصی با دیاگ

بررسی عملکرد ECU خودرو و تغییرات و خطاهای آن و …

متاسفانه گاهی برخی سودجویان با فروش ماشین تصادفی به جای خودرو سالم و یا تغییر و تعویض برخی قطعات یا آپشن های خودرو در پی کلاهبرداری از خریداران معمولی خودرو ها هستند.

با حضور کارشناسان ایران تست کار در محل دیگر نگران سواستفاده‌ها و یا زیان‌های احتمالی در خرید و فروش خودروهای کارکرده نخواهید بود. با کارشناسی دقیق و فوق تخصصی رنگ خودرو از سلامت بدنه اطمینان خواهید داشت. ایران تست کار طبق چک لیست های حرفه‌ای تما اجزای خودروی مورد نظر را بررسی و نتیجه را در اختیار شما قرار خواهد.

کارشناسی خودرو خارجی-در-محل در تهران

در کارشناسی خودرو بیشتر از 1000 مورد از بخش های مختلف و قطعات بازرسی شده و مورد امتحان قرار می گیرند. کارشناسی خودرو امروزه با توجه به گشترش بازار خودرو و تنوع محصولات مختلف و متاسفانه افراد سودجو امری ضروری و به نوعی بیمه خرید خودرو است.

بهترین زمان برای کارشناسی خودرو، در ساعات روز است که جزئیات خودرو به خوبی برای کارشناس قابل روئیت باشد.

هزینه کارشناسی خودرو در محل  بسته به نوع خودرو و میزان زمان مورد نیاز برای بررسی و بازدید بخش های مختلف خودرو میزان هزینه کارشناسی خودرو مشخص می‌شود. این هزینه با توجه به نوع خودرو و تعداد آپشن ها و جزئیات آن مشخص خواهد شد.

متاسفانه در مواردی دیده شده که خودرو تحویلی به مشتری با مشکلاتی مواجح بوده که پس از تحویل خودرو به مشتری زمان و هزنیه بسیاری به صاحب خودرو تحمیل کرده است.

پس از بازدید خودرو توسط کارشناس خودرو و بررسی کامل قطعات و بخش های مختلف خودرو برگه ای رسمی با مهر کارشناس خودرو و نهاد مربوطه به عنوان سند کارشناسی خودرو تحویل مشتری خواهد گردید.

کارشناسی فنی و تخصصی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل در تهران به صورت تضمینی و با بهترین کیفیت با استفاده از تجهیزات به روز و سال ها تجربه کارشناسان ما است که اطمینان در خرید و اطمینان یک خرید آسوده را به شما هدیه می دهد. کارشناسی قمیت خودرو فعالتیی کاملا تخصصی با استفاده از بررسی دقیق و تخصصی خودرو و آپشن های خودرو است که تخمین دقیق قیمت خودرو خواهد انجامید. قیمت کارشناسی تخصصی خودرو در محل را ما به حداقل خود رسانده ایم. کارشناسی خودرو توسط بهترین یک کارشناس خودرو خبره و با تجربه انجام خواهد شد. کارشناس خودرو با تجربه با شناخت جزئیات فنی و آپشن یک خودرو می تواند خودرو را به صورت تخصص کارشناسی کرده و عیب و ایراد های خودرو را مشخص کند.

درخواست سریع کارشناس