5 دلیل عدم رضایت مشتریان از خدمات کارشناسی ماشین همراه مکانیک و کارنامه – از تجربه تا قیمت

بازار امروز بیشتر روی برند می‎چرخه نه کیفیت، البته خیلی ها ممکنه بگن خوب کیفیت باعث قدرت دادن به یه برند و معرفی اون بین مردم میشه ولی من اینطور فکر نمیکنم . خیلی وقت ها برند ها با پول و تبلیغات و هزینه کردن پول معروف میشن و نه کیفیت و کارایی.
ممکنه شما گول یه تبلیغ تلوزیونی رو بخورید و در خرید بعدیتون از فروشگاه از جنس تبلیغ شده بخرید و بفهمید همش دروغه ولی خوب کلا چند ده هزار تومن سرتون کلاه رفته ولی توی ماشین ممکنه ده یا شاید صدها میلیون تومن ضرر کنید.
سایت کارشناسی خودرو همراه مکانیک هم تا حد زیادی برند خودش رو روی پول بنا کرده و سایت کارشناسی خودرو کارنامه همه ی اون رو روی پول بنا کرده و توی حوزه خدمات کارشناسی آنلاین خودرو فعالیت میکنند.

1- تجربه کم کارشناس ماشین همراه مکانیک و کارنامه

یکی از اولین دلایلی که معمولا مشتریان رو از خدمات این دوتا شرکت کارشناسی خودرو رو ناراحت و حتی متضرر کرده ، تجربه پایین آدم هایی هست که برای کارشناسی خودرو میفرستند.

کارشناسی خودرو سایت کارشناسی خودرو همراه مکانیک و کارشناسی خودرو کارنامه توسط افرادی انجام میشه که با یه آموزش چند ساعته وارد این کار میشن. این افراد تا اون روز تنها سوار ماشین میشدن ولی بعد از چند ساعت آموزش وارد بازار کار میشن. و شما فک میکنید که یه کارشناس تخصصی خودرو از ماشین شما صورت گرفته. اما ای دل غافل …

شما ممکنه این عدم تخصص رو بفهمید که میخواید ماشینتون رو بفروشید و دیگه کار از کار گذشته و پشیمونی سودی نداره.

این مشکل از اونجایی آب میخوره که این دوتا سایت آنلاین کارشناسی خودرو همراه مکانیک و کارنامه بخش قابل توجهی از هزینه کارشناسی رو به عنوان حق خودشون برمیدارند و بخش کمی رو به کارشناسانشون میدن و اونها هم نه دقت زیادی میکنند و نه زمان زیادی به این کار ادامه میدن که بخوان تجربه ای خوبی کسب کنند.

ولی کارشناسان ما بیش از 15 ساله که توی همین حوزه فعالیت کرده و می کنند و از تجربه و تخصص کافی برخوردارند.

2- عدم تخصص کافی در برند های متفاوت ماشین :

بخشی از مواردی که در هر خودرو باید مورد تست و کارشناسی قرار بگیرد. بسته به نوع و مدل و برند خودرو و آپشن های خودرو کاملا تخصصی است و کارشناسان باید تخصص مورد نیاز آن برند و آپشن را داشته باشند.

سایت-کارشناسی-خودرو-کارنامه

مثلا برای کارشناسی خودرو ها و آپشن های بنز، بی ام و، تویوتا ، هیوندای و هندا و پورشه و … کارشناسانی آشنا به این برند های تخصصی مورد نیاز است که بتواند جوانب مختلف آن خودرو را مورد بررسی قرار دهند.

3- سرعت پاسخگویی پایین و معطلی زیاد شما در سایت کارشناسی ماشین همراه مکانیک و کارنامه

یکی دیگه از ایرادات سایت کارشناسی ماشین همراه مکانیک و کارنامه اینه که وقتی شما با شماره اونها تماس میگیرید. اگر هم اصلا پشت خط منتظر نمونید و بلافاصله به اوپراتور پاسخگویی متصل بشید. از شما برخی مشخصات خودرو و نام و نشانیتون رو میگیرن و در سیستم ثبت میکنن ولی به خاطر اینکه کارشناسا توی شهر پخش هستن و در حال کارشناسی خودرو های دیگه تا باهاشون تماس گرفته بشه و هماهنگی و ثبت و ضبط اطلاعات صورت بگیره تازه کارشناس همراه مکانیک یا کارنامه باید به سمت نشانی شما حرکت کنه و بعد از نیم ساعت تا یک ساعت به محل شما برسه.

ما این پروسه های دست و پا گیر و نامه نگاری های شرکتی رو حذف کردیم و کارشناس هامون مستقیم برای شما و نشانی شما هماهنگ میشن و بلافاصله به سمت آدرس شما راهی میشن.

4- بد قولی کارشناس ها توی زمان بندی و حضور در محل

چون کارشناس های سایت کارشناسی ماشین کارنامه و همراه مکانیک با فشار کاری زیاد و سهم حقوق پایینی کار میکنند. خیلی به سیستم متعهد نیستن و ممکنه حتی تا چند ساعت طول بکشه که به سمت شما راهی بشن.

سایت همراه مکانیک مبلغ کمی از هر کارشناسی رو به کارشناس میده و این عدم رضایت از پرداخت منجر به عدم تعهد کافی اونها به کارشون شده.

کارشناسان هیچ حق ویژه ای برای خودشون توی سیستم برای خودشون نمیبینن و اگه ازشون پرس و جو کنید از زحمتی که میکشن و پولی که دریافت میکنند رضایت ندارند.

5- قیمت بالای کارشناسی معمول و تخصصی ماشین

کارنامه و همراه مکانیک قیمت کارشناسی را تا جایی بالا می‌برند که با کسر درصد قابل توجهی از این قیمت به عنوان هزینه های شرکت و درصد کمیسیون کاریابی، حقوق حداقلی هم برای کارشناسان باقی بماند که این امر موجب این شده که قیمت های بالایی برای کارشناسی خودرو ها از مشتری دریافت کنند.

در واقع شما هزینه بالایی پرداخت می‌کنید که بخش زیادی از پرداختی شما سهم شرکت ها شده و کیفیت پایین خدمات را دریافت خواهید کرد.

سایت-کارشناسی-خودرو-کارنامه-karname

پیشنهاد ما اینه که قبل از کارشناسی حتما قیمت ها ارائه خدمات مشخص شرکت ها رو با هم مقایسه کنید.

گاهی اوقات این شرکت ها خدمات کارشناسی را به چند دسته تقسیم کرده و برای هر مورد هزینه ای جداگانه طلب می‌کنند و قیمت کارشناسی که در نهایت باید پرداخت کنید با قیمت اولیه بسیار متفاوت خواهد بود.

سایت کارشناسی خودرو کارنامه و سایت کارشناسی خودرو همراه مکانیک از سایت های شناخته شده در عرصه کارشناسی خودرو هستند که متاسفانه به واسطه تبلیغات گسترده خود را برندی معتبر در عرصه کارشناسی خودرو آنلاین معرفی کره اند و کمتر از آنی که به عنوان یک سایت کارشناسی خودرو آنلاین فعالیت کنند به محلی برای درآمد زایی استارت آپی تبدیل شده اند. سایت کارشناسی خودرو همراه مکانیک یا سایت کارشناسی خودرو همراهمکانیک ilvhi l;hkd; و همراهمکانیک و یا سایت همراهمکانیک و یا سایت همراه مکانیک و یا سایت همراهمکانیک همه از دیگر نتایج سرچ سایت کارشناسی خودور همراه مکانیک هستند. shdj ;hvakhsd o,nv, و shdj ilvhi l;hkd; و همه و همه .

Call Now Buttonدرخواست کارشناس در 20 دقیقه