خرید موتور های دست دوم از شیپور موتور کارشناسی موتورسیکلت

5 چالش مهم در خرید از شیپور موتور سیکلت – موتور شیپور

شیپور موتور : چالش ها و نکات خرید موتور سیکلت از شیپور که میتونه به انتخاب دقیق تر شما کمک کنه و از ضرر های احمالی شما جلوگیری کنه. در شیپور موتور سیکلت های مختلفی وجود دارند که با توجه به نیاز های شما و میزان بودجه ی مد نظرتون میتونید اون ها رو انتخاب کنید. برای خرید بهترین گزینه موتور سیکلت شیپور باید به چند نکته مهم دقت کنید.

شیپور موتور های مختلفی داره، متناسب با نیازتون انتخاب کنین

در شیپور موتور ها رو نگاه کنین، قیمت ها و مدل ها رو بررسی کنین در متناسب با پولی که برای خرید موتور کنار گذاشتین و نوع مصرفی که میخواهید از موتور داشته باشید به دنبال گزینه های خوب بگردین.

قیمت های پرت رو کنار بگذارید

هر وقت در شیپور موتور سیکلتی دیدین که نسبت به موتور های هم مدل و هم سال قیمت پرت و خارج از عرفی داری – یا خیلی گرونه یا خیلی ارزونه – دور خریدش رو خط بکشین.

مثلا در شیپور موتور های پالس 180 سی سی مدل 1390 رو بررسی کنید و حدود قیمت اون ها رو در بیارین x تومن حالا اگر یک گزینه پیدا کردین که قیمتش از میانگین قیمت موتور های هم مدل و هم سال خیلی ارزون تر بود. احتمال خرابی یا گرفت و گیر های قانونی یا مشکلات مدارکی رو باید بدید.

از دلال های شیپور موتور نخرید

برای خرید موتور در شیپور سعی کنین از افراد عادی و اشخاص موتور بخرید و در خرید موتور از دلال ها دوری کنید. چون دلال ها خیلی از بخش های موتور رو با سر هم بندی اماده میکنند و زمانی که موتور رو به خونه میارین تازه متوجه خرابی ها و سر هم بندی ها میشین.

دلال های موتور شیپور رو میشه از نوع نوشتن آگهی هاشون و همچنین نوع صحبت پشت تلفنشون و … شناخت.

قبل از خرید کارشناسی موتور سیکلت رو فراموش نکنین

قبل از خرید موتور حتما موتور رو از همه لحاظ بررسی کنید. درصورتی که برای اولین باره که میخواهید از شیپور موتور بخرید یا تخصص کافی از فنی موتور رو ندارین حتما از کارشناسی موتور سیکلت در محل استفاده کنین.

کارشناسی موتور سیکلت کار تخصصی هستش و باید تجربه و کارشناسان موتور سیکلت باید دقت بالایی داشته باشن و همچنین مسئولیت کارشناسی موتور خودشون رو به عهده بگیرن.

میتونید از کارشناسان ایران تست کار برای این کار کمک بگیرید.

مبایعه نامه محکم و دقیق بنویسید

در نوشتن مبایعه نامه حتما دقت بالایی به کار ببرین و از امضا کردن متن های نخونده حتما خود داری کنین.

حتما قبل از متن هایی که درون اینترنت به عنوان نمونه مبایعه نامه موتور وجود دارند کمک بگیرین که نکته ای از قلم نیوفته.

شیپور موتور های زیادی داره در خرید حتما دقت کنید و نگران از دست دادن یک گزینه نباشید.

خرید موتور های دست دوم از شیپور موتور کارشناسی موتورسیکلت شیپور موتور در تهران موتور شیپور دارد برای انتخاب بهترین موتور سیکلت شیپور حتما دقت میخواهد و توجه کنید

Call Now Buttonدرخواست سریع کارشناس