کارشناسی خودرو در نبرد پیروزی تهران

کارشناسی خودرو و موتور سیکلت در نبرد تهران+ قیمت مناسب

بهتر است قبل از خرید هرگونه خودرو کارکرده یا خرید خودرو صفر کیلومتر از خدمات کارشناسی خودرو استفاده نمایید. بسیاری از خودروهای کارکرده دارای نقص یا عیوب بسیاری هستند و در صورتی که بدون انجام کارشناسی به خرید خودرو بپردازید ممکن است دچار ضررهای هنگفت شوید. همچنین هنگام خرید خودرو صفر کیلومتر برای اطمینان بیشتر از خدمات کارشناسی خودرو بهره مند شوید.  

منظور از کارشناسی خودرو بررسی صفر تا صد خودرو است در کارشناسی خودرو رنگ و بدنه خودرو، قطعات تعویضی، وضعیت ترمز و فرمان، چکاپ کامل موتور و گیربکس، تست قطعات کامپیوتری و الکترونیکی، تست رانندگی، میزان کارکرد خودرو و سایر موارد لازم به منظور چک کردن سلامت و تعیین ارزش واقعی خودرو بررسی می شود.

کارشناسی خودرو در محل

 به دلیل مشغله های کاری و همچنین مسائلی مانند ترافیک و شلوغی خیابان ها ترجیح می دهیم که کارشناسی خودرو مورد نظر را به صورت سیار و در محل انجام دهند تا در زمان مان صرفه جویی شود و هم به کار های اصلی تر خود نیز برسیم .امیدوارهستیم این کار ما باعث راحتی شما عزیزان شده باشد..برای استعلام قیمت کارشناسی خودرو در محل با مشاوران ما تماس بگیرید.

کارشناسی موتور سیکلت در نبرد تهران

بر اساس باور عموم مردم افراد فکر می کنند که برای خرید موتور نیازی به کارشناسی نیست .اما برای اینکه از هزینه های جانبی هنگام خرید موتور و همچنین  از هزینه های ناشی از تعمیرات خودرو جلوگیری کنیم حتما باید موتور خود را کارشناسی کنید.کارشناسی موتورسیکلت شامل بررسی سلامتی فنی و ظاهری و فیزیکی موتور سیکلت است.همچنین سالم بودن شاسی موتور از مهمترین کارهایی است که کارشناس باید درباره آن نظر دهد.برای استعلام قیمت کارشناسی موتور با مشاوران ما تماس بگیرید.

هزینه کارشناسی خودرو در خیابان نبرد تهران

یکی از مهم ترین فاکتور ها در قیمت دادن به تجربه کارشناس خودرو بستگی دارد البته موارد مهم دیگری هم چون داخلی و یا خارجی بودن خودرو و هم چنین دستگاه های استفاده شده در هنگام کارشناسی خودرو و هم چنین سیار بودن کارشناسی و یا حضور در مجموعه است.شما برای اطلاع از قیمت کارشناسی خودرو مورد نظر خود با مشاوران ما تماس بگیرید.

درخواست سریع کارشناس