کارشناسی خودرو در تهرانسر تهران

کارشناسی خودرو سیار در تهرانسر تهران(در محل)+ هزینه و مشاوره

در بازار خرید خودرو، خرید و فروش اتومبیل دست دوم به صورت گسترده رواج پیدا کرده است. طبق معاملات خودرویی، حدود 76 درصد از خودرو های دست دوم، دارای ایراد در قسمت فنی و بدنه هستند. مسلما فروشنده، قبل از اقدام برای فروش اتومبیل، وضعیت ظاهری خودرو را طبق دلخواه افراد ترسیم می کند و در صورتی که ما از کارشناس خودرو استفاده نکنیم سبب ضرر و زیان هنگام خرید خودرومی شود . بهضی اوقات افراد کلاه بردار خودروی  چپ شده را با تغییر در ظاهر به عنوان خودروی سالم می فروشند.شناسایی عیب های خودرو توسط یک فرد معمولی امکان پذیر نباشد.ر نتیجه باید از کارشناس خودرو استفاده کرد . کارشناسی خودرو امری تخصصی است که نیاز مند علم و دانش کافی در خصوص ایرادات خودرو است .

در شرایطی که کارشناسی خودرو توسط یک فرد کار آزموده انجام شود، ارزش واقعی خودروی دست دوم نمایان می شود. 

منظور از کارشناسی خودرو بررسی صفر تا صد خودرو است در کارشناسی خودرو رنگ و بدنه خودرو، قطعات تعویضی، وضعیت ترمز و فرمان، چکاپ کامل موتور و گیربکس، تست قطعات کامپیوتری و الکترونیکی، تست رانندگی، میزان کارکرد خودرو و سایر موارد لازم به منظور چک کردن سلامت و تعیین ارزش واقعی خودرو بررسی می شود.

کارشناسی خودرو در محل

 به دلیل مشغله های کاری و همچنین مسائلی مانند ترافیک و شلوغی خیابان ها ترجیح می دهیم که کارشناسی خودرو مورد نظر را به صورت سیار و در محل انجام دهند تا در زمان مان صرفه جویی شود و هم به کار های اصلی تر خود نیز برسیم .امیدوارهستیم این کار ما باعث راحتی شما عزیزان شده باشد زیرا مشتریان ما مهم ترین سرمایه های ما هستند. و مهم ترین دغدغه ما حفظ راحتی شما عزیزان است . برای استعلام قیمت کارشناسی خودرو در  محل  در تهرانسر با مشاوران ما تماس بگیرید.

کارشناسی موتور سیکلت در تهرانسر

بر اساس باور عموم مردم افراد فکر می کنند که برای خرید موتور نیازی به کارشناسی نیست .اما برای اینکه از هزینه های جانبی هنگام خرید موتور و همچنین  از هزینه های ناشی از تعمیرات موتورسیکلت جلوگیری کنیم حتما باید موتور خود را کارشناسی کنید.کارشناسی موتورسیکلت شامل بررسی سلامتی فنی و ظاهری و فیزیکی موتور سیکلت است.همچنین سالم بودن شاسی موتور از مهمترین کارهایی است که کارشناس باید درباره آن نظر دهد.برای استعلام قیمت کارشناسی موتور در تهرانسر با مشاوران ما تماس بگیرید.

هزینه کارشناسی خودرو در تهرانسر

یکی از مهم ترین فاکتور ها در قیمت دادن به تجربه کارشناس خودرو و دستگاه هایی که با آن کارشناسی خودرو می کند  بستگی دارد  به طور کلی به این موارد در هنگام قیمت دهی خودرو توجه می شود هم چون داخلی و یا خارجی بودن خودرو و هم چنین دستگاه های استفاده شده در هنگام کارشناسی خودرو و هم چنین سیار بودن کارشناسی و یا حضور در مجموعه است. البته در نظر داشته باشید که شما با دادن هزینه کارشناسی خودرو دارید خیال خود را بابت ماشینی که خریده اید راحت می کنید و همچنین از ضرر های احتمالی و هرینه های جانبی خوردرو تان جلوگیری می کنید . برای اطلاع از قیمت کارشناسی خودرو مورد نظر خود  در تهرانسر با مشاوران ما تماس بگیرید

مزیت های کارشناسی خودرو :

جلوگیری از ضرر های مالی

دسترسی آسان به کارشناس خودرو

معامله ای مطمئن و به دور از خطا

آگاهی خریدار از قیمت و ارزش واقعی خودرو

آگاهی از میزان و سابقه ی تصادف، تعویض قطعات و رنگ شدگی

درخواست سریع کارشناس